top of page

Детайли:

 

  • Материал: Пластмаса - Плат
  • Размер: 38см

 

 

Изкуствена червена роза - 38 см

лв3.00Цена

    БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОКУПКИ НАД 70 ЛВ.   

    bottom of page